KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

M A N I F E S T Stowarzyszenia Eksporterów Polskich na 100-lecie Niepodległości Polski
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Informacje o działalności SEP w latach 2002-2017 Z okazji Jubileuszu 100-lecia Niepodległości Polski  – Rada Główna i Zarząd  Stowarzyszenia Eksporterów Polskich postanawiają:
 
Powołanie Polskiej Izby Handlowej w USA
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Informacje o działalności SEP w latach 2002-2017 Polsko-amerykańska współpraca gospodarcza jest filarem relacji dwustronnych. Odnotowujemy rosnącą  wymianę handlową w ostatnich latach. W jej dalszym rozwijaniu ma pomóc powołana właśnie Polska Izba Handlowa w Stanach Zjednoczonych. Jej siedzibą będzie Waszyngton, a szefem Christopher Jamroz, urodzony w Polsce biznesmen mieszkający w USA.
 
Gmina Tuczna stawia na innowacyjną gospodarkę
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Gmina Tuczna stawia na innowacyjną gospodarkę 23 listopada 2017 r. w Tucznej odbyła się konferencja poświęcona rozwojowi hodowli zwierząt na terenie Województwa Lubelskiego pt. „Hodowla zwierząt czystych ras o wysokich walorach użytkowych szansą na stabilizację ekonomiczną rolników Lubelszczyzny”.
 
W eksporcie jesteśmy aktywni na 74 rynkach światowych
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
W eksporcie jesteśmy aktywni na 74 rynkach światowych 23 listopada w Warszawie odbył się XVI Kongres Eksporterów Polskich. Zapraszamy na wywiad z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztofem Jurgielem, na temat strategii eksportowej Polski na przyszły rok.
 
7 grudnia pod Ministerstwem Rolnictwa powstanie Zielone Miasteczko
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
7 grudniabędziemy strajkować pod Ministerstwem Rolnictwa W związku z ASF sytuacja rolników zwłaszcza we Wschodniej Polsce uległa pogorszeniu. Dlatego też 7 grudnia pod Ministerstwem Rolnictwa powstanie Zielone Miasteczko. Rolnicy będą postulować o zmiany w polityce związanej z postępowaniem przy ASF.
 
Eksport z Polski do Izraela systematycznie rośnie
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Eksport z Polski do Izraela systematycznie rośnie 23 listopada w Warszawie odbył się XVI Kongres Eksporterów Polskich. Zapraszamy na wypowiedź przedstawiciela Polsko - Izraelskiej Izby Gospodarczej, Pani Anny Lengiewicz, dotyczącą współpracy gospodarczej między Polską a Izraelem.
 
Autostrada A2 ożywi nasz region
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Autostrada A2 ożywi nasz region O autostradzie A2, a właściwie o jej budowie do granicy z Białorusią mówiło się już dawno. Sens jej budowy widzieli niektórzy samorządowcy, transportowcy, środowiska akademickie. Głośniej o tym temacie zrobiło się teraz, kiedy w mediach pojawiły się informacje o planach budowy A2 do Białej Podlaskiej.  Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem Biura NOT w Białej Podlaskiej - Tadeuszem Kochanowskim
 
HZ Polski po trzech kwartałach 2017 r.
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Informacje o działalności SEP w latach 2002-2017

Pierwsze dziewięć miesięcy br. to okres utrzymujących się wysokich wzrostów wymiany towarowej Polski. Według wstępnych danych GUS, po trzech kwartałach br. eksport zwiększył się o 9,8%, do 149,6 mld EUR, a import o 10,9%, do 147,8 mld EUR.


 
I ideały, i rzeczywistość
Kategoria Gospodarka i Ekonomia

I ideały, i rzeczywistość

Krzysztof Zanussi powiedział na tegorocznym Kongresie Obywatelskim, że swoją twórczością kreśli pewne ideały, stany pożądane, których by sobie życzył.

 
STRATEGIA STOWARZYSZENIA EKSPORTERÓW POLSKICH  DZIAŁANIA I EFEKTY
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
Informacje o działalności SEP w latach 2002-2017

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich poświęca wiele uwagi analizie i ocenom opinii eksporterów, dotyczących m.in. ich działalności w warunkach, z jakimi mamy do czynienia obecnie. W opiniach przedsiębiorców dominuje nurt konstruktywnych inicjatyw na rzecz przezwyciężania trudności gospodarczych.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 299
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.