KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Koncert jubileuszowy z okazji 200-lecia diecezji siedleckiej
Kategoria Kultura i Sport
XII Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej - ZAPROSZENIE10 czerwca 2018 o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy KONCERT JUBILEUSZOWY do Diecezjalnego Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej.
 
XII Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej - ZAPROSZENIE
Kategoria Kultura i Sport
XII Wielkanocne Koncerty Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej - ZAPROSZENIE W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej Podlaskiej i parafialnego chóru Schola Cantorum Misericordis Christi, zapraszamy Państwa na XII edycję cyklu Wielkanocnych Koncertów Muzyki Sakralnej.
 
Koncert kolęd to nasza niepisana tradycja
Kategoria Kultura i Sport
Koncert kolęd to nasza niepisana tradycja

6 stycznia 2018 roku w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej odbył się 21 bożonarodzeniowy, koncert kolęd w wykonaniu chóru Schola Cantorum Misericordis Christi, pod dyrekcją dr. Piotra Karwowskiego.

Zapraszamy na rozmowę z dr Piotrem Karwowskim

 
Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej  spotkanie regionalne z dr. Mariuszem
Kategoria Kultura i Sport
Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej – spotkanie regionalne  z dr. Mariuszem Bechtą Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich miłośników regionu na spotkanie z historykiem i publicystą dr. Mariuszem Bechtą, które odbędzie się 15 grudnia  o godzinie 17.00 w Dziale Wiedzy o Regionie. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać  wykładu „Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej”.

 
Janowskie konie w kulturze polskiej - spotkanie z dr. Szczepanem Kalinowskim
Kategoria Kultura i Sport
Janowskie konie w kulturze polskiej  - spotkanie z dr. Szczepanem Kalinowskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich miłośników regionu na spotkanie z historykiem dr. Szczepanem Kalinowskim, które odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00 w Dziale Wiedzy o Regionie.

 
Zaproszenie na spotkanie z dr Tomaszem Demidowiczem na temat -Podlaska Wytwórnia Samolotów 1923-1939
Kategoria Kultura i Sport
Zaproszenie na spotkanie z dr Tomaszem Demidowiczem na temat "Podlaska Wytwórnia Samolotów 1923-1939"

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich miłośników   historii regionu na spotkanie z historykiem dr. Tomaszem Demidowiczem, poświęcone tradycjom lotniczym Białej Podlaskiej.  Zebrani będą mieli okazję wysłuchać  wykładu na temat „Podlaska Wytwórnia Samolotów w Białej Podlaskiej 1923-1939”.

 
Motocykliści i rolkarze uświetnili odsłonięcie muralu
Kategoria Kultura i Sport
Motocykliści i rolkarze uświetnili odsłonięcie muralu

30 września w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste odsłonięcie muralu upamiętniającego Podlaską Wytwórnie Samolotów. Uroczystość tę uświetnili motocykliści i rolkarze.

 
Zachęcamy do nordic walkingu - FILM
Kategoria Kultura i Sport
Zachęcamy do nordic walkingu

16 września w Białej Podlaskiej odbył się piąty Finał Pucharu Lubelszczyzny w nordic walkingu. Zapraszamy na rozmowę ze zwycięzcą w kategorii do lat 39, Piotrem Wetoszką, na co dzień funkcjonariuszem Służby Celno - Skarbowej w Białej Podlaskiej.

 
Zaproszenie na Koncert Maryjny
Kategoria Kultura i Sport
Zaproszenie na Koncert Maryjny 15 października w Kościele pw. Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej odbędzie się Koncert Maryjny. Śpiewać będzie chór Schola Cantorum Misericordis Christi
 
Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - ZDJĘCIA
Kategoria Kultura i Sport
Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego - ZDJĘCIA W niedzielę 1 października w hali sportowej AWF przy ul. Marusarza odbył się koncert finałowy Dni Patrona Miasta. Na scenie zagrał, zaśpiewał i zatańczył Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Wyjątkowy występ obejrzało ponad 3,5 tys. bialczan
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 344
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.