KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Zaproszenie na Konferencjaę: Polityka rodzinna a systemy emerytalne
Kategoria SGH

SGH

11 grudnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się Konferencja pt. Polityka rodzinna w systemy emerytalne.

 
Akredytacja AMBA dla SGH
Kategoria SGH

SGH

27 marca 2017 r. władze uczelni otrzymały oficjalny list potwierdzający przyznanie SGH akredytacji AMBA. Stowarzyszenie AMBA akredytuje uczelnie w zakresie rozwoju standardów programów MBA.

 
Finanse i rachunkowość - zimowa rekrutacja w SGH
Kategoria SGH

Finanse i rachunkowość – zimowa rekrutacja w SGH

Finanse i rachunkowość – zimowa rekrutacja w SGH. Do 17 stycznia trwa rejestracja na niestacjonarne studia II stopnia (magisterskie) w języku polskim.

 
Szczyt "Young Visegrad" 2016 w SGH  13-14 października
Kategoria SGH

Szczyt "Young Visegrad" 2016 w SGH – 13-14 października

13 i 14 października w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się szczyt „Young Visegrad” 2016, na którym studenci z Czech, Węgier, Słowacji i Polski oraz eksperci wezmą udział w seminariach, panelach dyskusyjnych i w symulacji obrad Grupy Wyszehradzkiej.

 
Profesor Marek Rocki rektorem SGH na kadencję 2016-2020
Kategoria SGH

Profesor Marek Rocki rektorem SGH na kadencję 2016-2020

Dr hab. Marek Rocki, prof. nadzw. SGH, Rektorem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kadencję 2016–2020. 9 maja 2016 r. nowego rektora wybrało Uczelniane Kolegium Elektorów.

 
Święto SGH: 110 lat najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce
Kategoria SGH

Święto SGH: 110 lat najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce

W środę 13 kwietnia 2016 roku o godz. 11:00 w auli głównej w gmachu głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy al. Niepodległości 162 odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu SGH z okazji Święta Szkoły.

 
SGH - inauguracja roku akademickiego
Kategoria SGH
sgh
W piątek, 2 października 2015 roku odbędzie się jubileuszowa inauguracja roku akademickiego 2015/2016.


 
O innowacjach i konkurencyjności w SGH
Kategoria SGH
sgh
29 czerwca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (budynek C, al. Niepodległości 128) odbędzie się wydarzenie pt. New Forms of Innovation and Their Impact on Competitiveness: Enterprise, Industry and Country Perspective.
 
Studenci budują łódź napędzaną słońcem
Kategoria SGH
Studenci budują łódź napędzaną słońcem
Studenci Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie połączyli siły, by zbudować od podstaw łódź napędzaną tylko energią słoneczną. W lecie wystartują w międzynarodowych zawodach w Holandii. W projekt WUT Solar Boat - tak nazywa się też zespół - zaangażowane są 22 osoby.
 
SGH jeszcze bliżej biznesu
Kategoria SGH

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zaprosiła łódzką firmę MobileMS do współpracy przy Podyplomowych Studiach Marketingu Sportu oraz Podyplomowych Studiach Biznesu Mobilnego. Ekspansja technologii mobilnych w biznesie oraz komercjalizacja sportu to trendy ...
 
Święto SGH w Warszawie
Kategoria SGH
sgh
Co roku SGH w Warszawie obchodzi święto uczelni. W tym roku także taka uroczystość miała miejsce podczas uroczystego posiedzenia Senatu SGH. 
 
E-wykłady z ekonomii i zarządzania dla 1000 licealistów
Kategoria SGH

Już po raz piąty rusza bezpłatny projekt edukacji ekonomicznej dla uczniów z całej Polski pt. „Akademia Edukacji Menedżerskiej - kafeteria edukacyjna dla licealistów”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
 
Zapraszamy na Dzień Otwarty w SGH!
Kategoria SGH

Specjalnie dla Was 19 października (sobota) po raz kolejny SGH organizuje jesienny dzień otwarty. Przez cały dzień w słynnej Auli Spadochronowej będą czekali na Was studenci i przedstawiciele uczelni, którzy opowiedzą, jak wygląda codzienne życie w SGH. W Auli Głównej zaprezentujemy Wam harmonogram rekrutacji, doradzimy, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wymarzone studia i odpowiemy na pytania.
 
Kierunek zarządzanie w SGH wśród najlepszych kierunków magisterskich na świecie - ranking Financial
Kategoria SGH

Opublikowany w poniedziałek, 16 września 2013 r., ranking porównuje po jednym magisterskim kierunku studiów związanym z zarządzaniem lub pokrewnym w 70 najlepszych uczelniach z całego świata. W tym roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie po raz pierwszy zgłosiła do rankingu kierunek zarządzanie, który znalazł się na 69. miejscu.
 
Rekrutacja wrześniowa w SGH
Kategoria SGH

Trwa rekrutacja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na studia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2013/2014. Studia I stopnia: niestacjonarne w języku polskim prowadzone w trybie studiów popołudniowych i sobotnio-niedzielnych; stacjonarne odpłatne studia w języku angielskim.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 78
Copyright 2023 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.