KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

Z kroniki kryminalnej, 04.04.2018
 
Kategoria Kronika kryminalna

 

02 kwietnia 2018 r., ROKITNO
Nieznany sprawca na zabawie tanecznej w świetlicy wiejskiej uderzył z tzw. „główki” w twarz mieszkańca gminy Terespol, powodując u niego złamanie dwóch przednich zębów.

27 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA 
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o serii włamań do altanek ogrodowych na terenie bialskich ogródków działkowych. W większości przypadków z altanek niczego nie ukradziono. Pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na kwotę 200 złotych.

25 marca 2018 r., HOLA 
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się               za mieszkankę Białegostoku wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl kołyskę marki Shnuggle, za którą zgłaszający z Białej Podlaskiej zapłacił 335 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

15 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że 44-letnia bialczanka przywłaszczyła należące do niego: laptop marki Asus, telefon komórkowy marki Nokia Lumia, telefon komórkowy marki LG Leon, o łącznej wartości 1.300 złotych.

02 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SAPIEŻYŃSKA 
Nieustalony do chwili obecnej sprawca spowodował wgniecenia dachu w samochodzie osobowym marki Volvo S60, powodując powstanie strat w wysokości 1.500 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

03 kwietnia 2018 r., NOWOSIÓŁKI 
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Sławatycz zatrzymali 79-latka z gminy Sławatycze, który na starym dorzeczu Bugu, nie będąc uprawnionym do rybactwa, przy użyciu sieci rybackich typu ,,drgawica”, nielegalnie łowił ryby. Mężczyźnie udało się złowić jednego szczupaka. Jeszcze wczoraj 79-latek usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

02 kwietnia 2018 r., KUKURYKI 
Funkcjonariusze terespolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego obywatela Federacji Rosyjskiej, który kierował samochodem ciężarowym marki Daf. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że ma on ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

 

 

Informacja:  Rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej

MP/04/04/2018

 

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.