KONKURSY I OLIMPIADY

Studia podyplomowe

 
Hemarex
 
Super Mind

Ostatnio najpopularniejsze

M A N I F E S T Stowarzyszenia Eksporterów Polskich na 100-lecie Niepodległości Polski
 
Kategoria Gospodarka i Ekonomia
M A N I F E S T
Stowarzyszenia Eksporterów Polskich na 100-lecie Niepodległości Polski

Z okazji Jubileuszu 100-lecia Niepodległości Polski  – Rada Główna i Zarząd  Stowarzyszenia Eksporterów Polskich postanawiają:
 
1.Misją Stowarzyszenia Eksporterów Polskich jest działanie na rzecz ochrony interesów eksporterów i reprezentowanie ich interesów wobec organów państwowych, rządowych i samorządowych oraz innych organizacji krajowych i zagranicznych.
2.Priorytetowym celem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich jest działanie w zakresie usprawniania rozwiązań systemowych oraz instrumentów wsparcia eksportu.
3.Strategicznym zadaniem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich jest działanie na rzecz zagranicznej ekspansji przedsiębiorstw w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.
4.Działania w Roku Jubileuszowym 100-lecia Niepodległości Polski  obejmują organizację:
   4.1 VI Kongresu Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego 15.03.18r
   4.2 XVI Konferencji Programowej Stowarzyszenia Eksporterów Polskich 13.06.18
   4.3 XVI Kongresu Eksporterów Polskich 22.11.18
   4.4 XVI edycji Konkursów Wybitny Eksporter Roku  i Publicysta Ekonomiczny Roku 
   4.5 Upowszechniania Stanowiska XVI  Kongresu Eksporterów Polskich
5.Rada Główna i Zarząd żywią nadzieję, że działalność Stowarzyszenia Eksporterów Polskich będzie nadal pomyślnie przyczyniać się do umacniania pozycji i prestiżu eksportu w kraju oraz na arenie międzynarodowej.
6.Rada Główna i Zarząd  wspierać będą działania eksporterów na rzecz konkurencyjności zagranicznej ekspansji eksportu w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.  W tym celu liczą na dalszą owocną współpracę z eksporterami ze wszystkich branż i regionów Polski.
7.Rada Główna i Zarząd  wyrażają bardzo serdeczne  podziękowanie członkom Stowarzyszenia Eksporterów Polskich i eksporterom za ich dotychczasowe dokonania eksportowe oraz życzą im dalszych sukcesów w rozwijaniu eksportu i kształtowaniu jego pozytywnego wizerunku w Europie i na świecie.
 

Informacja: Mieczysław Twaróg, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Eksporterów

MP/24/04/2018

 
Copyright 2022 interwizja.edu.pl.
Copyright © Interwizja.edu.pl 2006 - 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.